Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Obchodný zástupca / Pre - sales špecialista

FinPlay, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiaca nezastropované odmeny v províznom systéme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú/ého, komunikatívnu/neho obchodníčku/ka do rozširujúceho sa tímu.

Náplň práce
- Spolupráca s nadriadenými na identifikácii cieľových klientov a na návrhu, tvorbe a prezentácii riešení spoločnosti
- Telefonická komunikácia s potenciálnymi klientami spoločnosti a identifikácia obchodných príležitostí
- Zhromažďovanie obchodných a funkčných požiadaviek od klientov
- Vyhľadávanie potenciálnych leadov, ich zadávanie do firemného CRM Systému
- Prezentácia firemných služieb a produktov remotne a u zákazníkov
- Predaj produktov a služieb spoločnosti

Očakávame:
- integritu, korektnosť, pracovné nasadenie
- snahu posunúť veci dopredu a samostatnosť
- predchádzajúce skúsenosti s predajom, cold-callmi
- predchádzajúce skúsenosti v predaji sú výhodou

* Profesionálne pracovné prostredie (Kompletná online digitalizácia)
* Mladý team kolegov a prebiehajuci staffing
* Online Systém vzdelávania
* Home office
* Základný príjem a nezastropované odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

FinPlay, s.r.o. bola založená v roku 2016 s jasnou víziou byť synonymom inovatívaneho, fuknčného vzdelávania a učiť ľudí premýšľať o peniazoch, narábať s nimi a tým im pomáhame trvale bohatnúť.

Našou inšpiráciou je skutočný život. Vďaka počítačovej hre FinPlay prinášame emociolnálny prežitok možného priebehu života, čím zvyšuje vnímanie reality a vlastnej zodpovednosti.

Ako lektori s dlhoročnou praxou vo finančnej oblasti dlhodobo vnímame rôzne osudy ľudí. Citlivo sledujeme ich víťazstvá, radosti, ale i výzvy, ktorými si každý skôr či neskôr musí prejsť. Práve inšpirácia skutočným životom a úprimná snaha podeliť sa o cenné skúsenosti stála na začiatku tohto ambiciózneho projektu.

Sme neskromne hrdí, že tento projekt do dnešného dňa pozitívne ovplyvnil mnohé osudy absolventov odborných seminárov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kapcsolattartó személy: Roman Galik
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3993658  Megjelentetés dátuma: 12.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac