Marketing manažér pobočkovej siete

FINGO a. s.

Miesto práce
Vajnorská 100/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
1300 € min., konečná výška závisí od skúseností uchádzača a jej súčasťou bude aj bonusový systém za každú zrealizovanú pobočku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme kolegu so skúsenosťami s realizáciou a rozvojom marketingu pobočkových sietí. Pod správu Vám zveríme sieť našich interných aj partnerských pobočiek. Vašou úlohou bude zabezpečenie brandingu pobočiek, komunikácia s pobočkovou sieťou, tvorba marketingových materiálov pre pobočky a celkové zlepšovanie prostredia na pobočkách - tak pre klientov ako aj pracovníkov pobočkovej siete.

Vašou úlohou bude najmä:
- príprava vizuálneho návrhu pobočiek (polepy, branding, prípadne zariadenie) v spolupráci s grafikom prípadne agentúrou
- komunikácia s manažérmi a majiteľmi pobočiek a kancelárií vrátane návštev pobočiek v rámci celého Slovenska
- zabezpečenie realizácie navrhnutého vizuálu
- komunikácia a manažment dodávateľov realizácií
- dohľad nad dodržiavaním brand identity na jednotlivých pobočkách a riešenie nezrovnalostí v dizajne
- dôraz na kvalitu a rýchlosť realizácie

Budete tiež zodpovedný za prípravu a realizáciu novootváraných pobočiek vrátane zabezpečenia návrhu a prípravy interiéru pobočky v spolupráci s architektom a dizajnérom v súlade s manuálom.

Súčasťou je tiež získavanie spätnej väzby od pobočkovej siete, prinášanie návrhov na realizáciu propagačných a marketingových predmetov a produktových materiálov pre použitie na pobočkách.

Naša spoločnosť rastie veľmi dynamicky a vďaka menšiemu tímu sa môžete v prípade záujmu rýchlo dostať k ďalším projektom, rôznorodým aktivitám a prepojiť bežné aktivity pri práci s pobočkovou sieťou s online nástrojmi a aktivitami spoločnosti.
Výhodou je možnosť zvýšenia odmeny o bonusovú zložku na základe zrealizovaných a dokončených pobočiek.

Svoj životopis nám prosím zašlite na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície.

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí splnia požiadavky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosti a skúsenosti:
- predchádzajúca prax na obdobnej pozícii
- orientácia v problematike možných riešení, materiálov, technológií
- výhodou je tiež orientácia medzi možnými dodávateľmi
- aktívny vodič s ochotou cestovať do pobočiek v rámci Slovenska

Osobnostné predpoklady:
- samostatnosť
- proaktívnosť a iniciatíva
- kreativita a nápaditosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť

FinGO.sk je najväčší digitálny maklér. Sme úspešná finančno-sprostredkovateľská spoločnosť postavená na princípe broker pool-u. Poskytujeme komplexné finančné služby a naši profesionálni makléri patria k najlepším na trhu.
Vďaka unikátnym technológiám prepájame klientov z online prostredia s celoslovenskou sieťou skúsených finančných sprostredkovateľov, aby sme tak priniesli každému zákazníkovi jednoducho a rýchlo najvýhodnejšiu hypotéku, poistenie či investičný produkt.
Vo svojom portfóliu máme viac ako 50 produktových partnerov vrátane všetkých osvedčených bánk, poisťovní a investičných spoločností na trhu. Rastieme aj počas pandémie a naši sprostredkovatelia pôsobia vo všetkých 79 okresoch Slovenska.
ID: 3573383  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 € min., konečná výška závisí od skúseností uchádzača a jej súčasťou bude aj bonusový systém za každú zrealizovanú pobočku