Čalúnnik

FINES, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacživnosť min. 6€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- finalizácia čalúnených nábytkových dielcov - postele, pohovky, sedacie súpravy
- manuálna práca vhodná aj pre ženy a absolventov škôl
- práca v dvojzmennej prevádzke
- prax v odbore výhodou

- ZAŠKOLENIE
- UBYTOVANIE: príspevok na ubytovanie pre pracovníkov mimo Žilinského kraja
- garancia hrubej mzdy vo výške 800€ počas 3-5 mesiacov
- garancia hrubej mzdy vo výške 1000€ počas 3-5 mesiacov pre pracovníkov s min. 2-ročnou praxou
- po záučnej dobe úkolová mzda + prémie + dochádzkový bonus + odmeny
- v prípade živnosti možná mzda 10-12€/hod
- príspevok na stravovanie - výber zo 6 jedál
- finančné zvýhodnenie pri nákupe výrobkov firmy FINES pre vlastnú potrebu - až do výšky 50%
- slušné a hygienické podmienky pri práci a prestávkach
- tímové akcie
- možnosť úpravy pracovného času na 4 pracovné dni pre pracovníkov mimo Žilinský kraj
- pracovné oblečenie, obuv, pomôcky, náhrady za sviatky a dovolenku pre všetkých

Všetky podrobné informácie o práci, pracovných a platových podmienkach vám poskytneme na osobnom stretnutí, ktoré si s vami dohodneme po zaslaní vášho životopisu na mail: [email protected].
Kontaktovaní budú len vyhovujúci kandidáti.
Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Prax na pozícii/v oblasti

čalúnnik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť
- trpezlivosť
- ochota učiť sa nové veci

Firma FINES, a.s. je slovenská spoločnosť bez zahraničnej majetkovej účasti so sídlom a výrobou v Žiline. Na trhu pôsobíme nepretržite od roku 1992. V súčasnosti zamestnávame 180 zamestnancov. Od začiatku svojho fungovania sa venujeme výrobe, vývoju a predaju dreveného a čalúneného nábytku. Svoj sortiment predávame na území Slovenska a Čiech.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4054814  Megjelentetés dátuma: 31.3.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac