Obchodný zástupca pre Maďarsko

FINECON, s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 42, 831 06 Bratislava, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.08.2015
Mzdové podmienky (brutto)
na základe pohovoru a dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodná činnosť v oblasti surovín pre kozmetický priemysel.
Obchodná činnosť v oblasti biologických aktivátorov pre rozklad organických látok ( VO a MO so zameraním záhradkárstvo, , poľnohospodárstvo, zvieratá ).
Územie Maďarsko.

Životopis zasielať na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemia, biológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, cieľavedomosť, samostatnosť, systémovosť plánovania vlastnej činnosti práce.
Vodičská zručnosť.

Chemické riešenie problémov v oblasti energetiky. Úprava priemyselných technologických vôd (kotlové, chladiace a vykurovacie). Servis počas pravidelného ošetrovania systémov.
Biologické aktivátory do odlučovačov tukov, do žúmp a septikov, pre ČOV, čistiace prostriedky pre domácnosť a inštitúcie na báze rozkladu nečistôt prírodnou ekologickou cestou.
Riešenie zápachových problémov chemickým a biologickým spôsobom.
Distribútor surovín do kozmetického a farmaceutického priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1097710  Megjelentetés dátuma: 29.6.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: na základe pohovoru a dohody