Odborný radca - správca II (Daňový úrad Bratislava, odbor správy daní I, oddelenie správy daní 14)

Finančné riaditeľstvo SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.05.2019
ZÁKLADNÁ INFORMÁCIA O PLATE: Platová tarifa 775,00 EUR (základná zložka platu) patrí odo dňa nástupu; priznanie osobného príplatku spravidla po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné odborné špecializované činnosti spočívajúce najmä v analytickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie na úseku správy daní v pôsobnosti daňového úradu.

- platová tarifa (základná zložka platu) patrí odo dňa nástupu; priznanie osobného príplatku spravidla po skúšobnej dobe,
- stabilné zamestnanie,
- pružný pracovný čas,
- zvýšený nárok na dovolenku o 5 dní v zmysle kolektívnej zmluvy,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 2% hrubého príjmu,
- možnosť rekreácie vo vlastných zariadeniach.

Pre bližšie informácie a prihlásenie sa do výberového konania navštívte, prosím, register výberových konaní:
Číslo výberového konania: VK/2019/1934
PRIHLASOVANIE UCHÁDZAČOV DO VÝBEROVÉHO KONANIA VÝHRADNE PROSTREDNÍCTVOM REGISTRA VÝBEROVÝCH KONANÍ.

Do výberového konania je možné sa prihlásiť elektronicky aj bez použitia eID karty (občianskeho preukazu s elektronickým čipom). Pre efektívnejšiu vzájomnú komunikáciu prosíme pri vypĺňaní formulára zvoliť podobu doručovania "do uvedenej e-mailovej schránky".

Termín na podanie žiadosti do 27.3.2019.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

samostatnosť, rozhodovacia schopnosť, komunikačné zručnosti

Finančnú správu tvoria Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky, colné úrady, daňové úrady a Kriminálny úrad finančnej správy. Hlavným poslaním finančnej správy je efektívnym výberom a správou daní a cla napĺňať príjmovú časť štátneho rozpočtu SR a rozpočtu EU, ochrana ekonomických záujmov štátu a ochrana výdavkovej časti štátneho rozpočtu SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3543640  Megjelentetés dátuma: 19.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: ZÁKLADNÁ INFORMÁCIA O PLATE: Platová tarifa 775,00 EUR (základná zložka platu) patrí odo dňa nástupu; priznanie osobného príplatku spravidla po skúšobnej dobe.