Prijímací a garančný technik

FINAL - CD spol. s r. o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
1.11.2021
800 EUR/mesiac+ odmeňovací systém + stravné lístky + služobný telefón

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca prijímacieho a garančného technika v autorizovanom servise v Prievidzi :
•Prijímanie motorových vozidiel do autoservisu
•Pripravovanie cenových ponúk opráv pre zákazníka
•Plánovanie a objednávanie opráv motorových vozidiel.
•Komunikovanie s klientmi počas celého priebehu opráv.
•Zadeľovanie a kontrola práce podriadených zamestnancov.
•Objednávanie, prijímanie a vydávanie náhradných dielov zo skladu.
•Administratívne spracovanie zákaziek, vystavovanie faktúr za uskutočnené opravy.
•Odovzdávanie opraveného motorového vozidla klientovi.
•Posudzovanie sťažností a reklamácií
•Riadenie práce na mechanickej dielni
•Vybavovanie garančných zákaziek
•Komunikácia s importérom ohľadom garancií

prácu v stabilnej , dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
stravné lístky, odmeny
práca v mladom kolektíve
odborné školenia
možnosť osobného rastu

- príležitosť k ďalšiemu vzdelávaniu
- práca v autorizovanom servise
- stravné listky

Životopisy zasielajte mailom na uvedenú adresu [email protected]. K životopisu prosím priložiť fotografiu. Žiadame uchádzačov , ktorí nespĺňajú naše požiadavky , aby nám životopisy NEZASIELALI .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

samostatnosť
flexibilita
zodpovednosť
komunikácia so zákazníkmi
schopnosť pracovať v dynamickom kolektíve
komplexné technické myslenie
proaktívny a pozitívny prístup k práci

Spoločnosť Final CD s.r.o. pôsobí na trhu automobilového priemyslu už 30 rokov. So svojimi 17 pobočkami predajno-servisnej siete pre značku Peugeot , Opel, Citroen, Land Rover, Jaguar a Volvo v 5 slovenských mestách sme najväčším predajcom vozidiel na Slovensku a stále udávame trend pri predaji , servise nových a jazdených vozidiel. V každom mieste zastúpenia kladieme dôraz na kvalitu ponúkaných služieb . Rovnaký dôraz kladieme pri výbere kandidátov do nášho tímu . Ak ste presvedčený , že ste to práve vy , koho hľadáme , pošlite nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4166754  Megjelentetés dátuma: 22.9.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac