Asistentka predaja a servisu Jaguar Land Rover

FINAL – CD premium, s. r. o.

Miesto práce
Dlhá, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť FINAL-CD príjme do svojho luxusného predajno servisného centra Asistentku predaja a servisu vozidiel.
Náplň práce:
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- telefonický i osobný kontakt so zákazníkmi
- administratívna podpora predaja a servisu
- vykonávanie administratívnych činností a vedenie agendy spojenej s predajom a servisom automobilu
- navrhovanie, príprava a účasť na marketingových akciách
- každodenná komunikácia so zákazníkmi osobná aj telefonická
- zisťovanie potrieb zákazníkov
- telefonické zisťovanie spokojnosti zákazníkov

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu na predajcu
- príjemný kolektív
- stravné lístky
- všetky zamestnanecké benefity prislúchajúce k jednej z najväčších spoločností v oblasti predaja a servisu áut na Slovensku

Bližšie informácie budú poskytnuté pozvaným účastníkom výberového konania

V prípade záujmu prosím o zaslanie štruktúrovaného životopisu s fotografiou na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí zodpovedajú požadovaným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hľadáme adeptku, ktorá má skúsenosti na podobnej pozícii

- prax v automobilovom priemysle výhodou
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita a tímový duch
- organizačné schopnosti
- silný záujem pracovať v oblasti predaja automobilov a o prácu so zákazníkom,
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu, asertivita a empatia
- držiteľka vodičského preukazu

Naša spoločnosť vznikla v roku 1993 ako vidiecka autoopravovňa. Chuť neustále sa zlepšovať a poskytovať tak kvalitné služby nám pomohli stať sa najväčším slovenským predajcom vozidiel. Naše služby vám dnes poskytujeme v 17-tich predajno-servisných centrách, kde zastupujeme značky PEUGEOT, OPEL, CITROËN, DS Automobiles, JAGUAR, LAND ROVER a VOLVO.
Všetky značky servisujeme v najmodernejších servisoch, ktoré v rámci stredoeurópskeho priestoru podľa odborníkov spĺňajú tie najprísnejšie kritériá, o čom svedčia mnohé medzinárodné ocenenia za kvalitu od materských koncernov.
Ročne predávame vyše 4000 nových vozidiel a vykonáme viac ako 50 000 servisných zásahov. Príďte sa o tom presvedčiť aj vy - osobne na našich predajných miestach, alebo na mnohých akciách, ktoré na Slovensku organizujeme, kde sa na vás teší našich 260 kmeňových zamestnancov.
ID: 3914771  Megjelentetés dátuma: 3.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac