Technológ - cenár

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacmzda od 1000,- € v závislosti od schopností a požadovaných znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude Vaša úloha v tíme?
Vaša práca vyžaduje smenu od 6:00 – 14:30 hod prípadne dohodou s Vašim nadriadeným. Vašou úlohou bude správne vypracovávať technologické postupy výroby tak, aby ste podľa Vášho postupu uľahčili prácu výrobným pracovníkom. Zveríme Vám viacero našich zákazníkov , s ktorými už spolupracujeme. Pri tejto činnosti budete s nimi veľa komunikovať ohľadom vypracovávania technologických postupov a riešenia prípadných nejasností v technickej dokumentácii . Správnym spracovaním technologického postupu pripravíte podklady k cenovej ponuke. Ak budete na sebe pracovať a hľadať vhodné postupy za účelom zníženia nákladov pre zákazníkov, zvýšenia kvality výroby a realizovať nové technológie do výrobného procesu a prídete s novým riešením , oceníme to.

Čo Vám môžeme ponúknuť ?
Dbáme na vzdelávanie a osobnostný rozvoj. V rámci individuálneho vzdelávania môžete získať najvhodnejšie vzdelávacie aktivity práve pre Váš rozvoj, či pôjde o výuku cudzieho jazyka alebo osobnostný rozvoj. Akonáhle prejavíte iniciatívu a záujem , máte schopnosť a výsledky, otvoria sa Vám dvere k novým výzvam. Prácu strieda zábava a Vy sa môžete tešiť na športový deň, víkendový relax pobyt v prírode či vianočný večierok. Za Vaše schopnosti a znalosti Vás oceníme formou odmien. Istota a dobrý kolektív patrí v našej spoločnosti medzi najvyššie priečky.

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou nerezových konštrukcií, prvkov a gastro zariadení pre zákazníka na mieru t.j. zákazkovou výrobou nie sériovou.
Momentálne pracujeme na novom projekte a hľadáme do nášho tímu výnimočného „technológa“, ktorému práca na danej pozícii dáva zmysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo s praxou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máte radosť keď môžete zlepšovať, vymýšľať a nastavovať procesy a systémy? Rád sa realizujete?
V našej spoločnosti máte jedinečnú príležitosť.
Čo od Vás očakávame?
Záujem o neustále vzdelávanie, rozvoj a rast sú u nás cenené. Pri práci technológa je nevyhnutné ovládať prácu s PC, výhodou je práca v programe ESO ( nie je však podmienkou ), čítanie výkresovej dokumentácie a orientácia v technickej dokumentácii , znalosť technických postupov a technológií v strojárskej výrobe. Na tejto pozícii určite využijete svoje komunikačné schopnosti pri komunikácii so zákazníkmi.

FIMABO spol. s r. o. je stabilná, dlhodobo etablovaná spoločnosť, pôsobiaca od roku 1993 na trhu v oblasti výroby výrobkov z antikorového materiálu, najmä pre potravinársky a farmaceutický priemysel.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na:
www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3518323  Megjelentetés dátuma: 4.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac