Vývojový konštruktér v oblasti UAV

FiiHaa Engineering s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Lužná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1400€ plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešným kandidátom ponúkame možnosť podieľať sa na návrhu jedinečných UAV zariadení.
Hlavná pracovná náplň pozostáva z 3D designu rôznych UAV dielov v Solidworks, následnej tvorby výkresovej dokumentácie a podpory pri samotnej výrobe.
Pri navrhnovaní UAV budeš musieť diely hmotnostne a pevnostne optimalizovať .
Pri samotnom návrhu 3D modelov budeš spolupracovať s HW dizajnérom na implementácii dosiek plošných spojov.
Navrhnuté riešenia môžu byť pred zadaním do výroby koncepčne overené pomocou technológie 3D-tlače.
Vlastné navrhnuté riešenia budeš mať možnosť v prípade záujmu aj zostrojiť.
Ponúkame prácu na výnimočných prototypových zariadeniach / malých sériach.
Ak má kandidát záujem, môže sa podielať aj na plánovaní projektov.

Vďaka rozširujúcemu sa odvetviu UAV ti ponúkame možnosť získať nové skúsenosti a vedomosti.
Sme mladý kolektív, ktorý pracuje s najmodernejšími technológiami.
Ponúkame prácu a sebarealizáciu na jedinečných vývojových projektoch v oblasti dronov.
Ponúkame flexibilný pracovný čas, doprava do práce je zabezpečená.

Prosíme uchádzačov aby k životopisom prikladali aj stručné portfólio projektov, na ktorých pracovali.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
CATIA - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme tímového hráča, ktorý sa chce hrať a vymýšľať.
Ak si kreatívny, samostatný, spoľahlivý, inovatívny, máš cit pre techniku, rád spoznávaš nové veci, zaujíma Ťa svet UAV a k riešeniu problémov pristupuješ proaktívne a samozrejme si technik, radi by sme o Tebe vedeli.

Spoločnosť sa zoberá vývojom dronov a UAV. V rámci vývoja UAV posúvame hranice ich využitia a prinášame inovatívny prístup, ktorý si vyžaduje „out of the box thinking“.

Dokážeme flexibilnejšie reagovať na potreby zákazníka a trhu, čo sme dokázali naším zariadením BDC-X8 a BDC-MINI.

BDC-X8 a BDC MINI sú jedinečné drony na trhu, ktoré potvrdzujú smer akým sa spoločnosť chce pohybovať a hlavne, že je schopná riešiť zložité multidisciplinárne problémy.

www.fiihaa.com
ID: 3607610  Megjelentetés dátuma: 25.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400€ plus bonusy