Medicínsky / Farmaceutický reprezentant

FIDELIS GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900,- až 1300 záleží od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME ŠIKOVNÉHO ČLOVEKA, KTORÝ UŽ PÔSOBIL NA PODOBNEJ POZÍCIÍ.

- pravidelné návštevy lekárov špecialistov DER, CHIR, ORT, PED
- pravidelné návštevy lekární
- uvádzanie nových produktov na trh
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi a farmaceutmi
- vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov
- odborná edukácia a poradenstvo pre klientov
- aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- uplatňovanie stratégie v danom regióne
- dosiahnutie stanovených predajných výsledkov
- zodpovednosť za zverený región
- pravidelný reporting

Ponúkame:
- práca v mladom kolektívne
- odborné zaškolenie v rámci portfólia produktov
- služobný automobil aj na súkromné použitie,
- PC, mobilný telefón
- fixný plat + motivačné finančné ohodnotenie
- motivačný bonusový systém
- možnosť kariérneho rastu
- plná podpora zo strany vedenia
- ďalšie výhody a benefity

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate požiadavky, prosím zašlite svoj životopis spolu s motivačným listom na nižšie uvedený link, resp. na [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Farmácia, Medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- predošlá prax ako medicínsky alebo farmaceutický reprezentant
- skúsenosti s product launch výhodou
- komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- energický prístup, orientáciu na výsledok
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť, cieľavedomosť a flexibilita
- ochotu vzdelávať sa

Rýchlo napredujúca obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a distribúciou výživových doplnkov a výhradných zastúpením OTC produktov a Outsourcingom v oblasti Rx produktov.
ID: 3297091  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900,- až 1300 záleží od skúsenosti kandidáta