Office asistentka

Fibra print, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia a vystavovanie objednávok, faktúr, dodacích listov
- príprava potrebných dokumentov pre oddelenia výroby a kancelárie
- skladové hospodárstvo (príjemky, výdajky), preberanie, príprava a odosielanie tovarov
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi, objednávanie materiálu
- tvorba cenníkov, samostatná kalkulácia menších zákaziek
- príprava účtovných dokladov, zodpovednosť za e-kasu a pokladňu
- plánovanie výjazdov kolegov (montážnych technikov)
- spracovávanie dochádzky zamestnancov
- komplexná starostlivosť o chod kancelárie
- organizovanie porád, uvádzanie návštev
- zariaďovanie kancelárií, showroomu
- spolupráca na projektoch vo firme
- účasť na mítingoch, rokovaniach, výstavách či veľtrhoch

- základný fixný pracovný čas: 8-16:30 hod.
- pohyblivý pracovný čas: 7 - 17,30 hod.
- preplácanie nákladov na zdravotné a sociálne poistenie
- preplácaná dovolenka 20 dní ročne
- koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Pracovná zmluva sa uzatvára len na živnosť (SZČO, nie TPP).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Fibra print sa zaoberá digitálnou veľkoplošnou tlačou, hárkovou tlačou, výrobou reklamy svetelnej a nesvetelnej , sietotlačou, tampoprintom + digitálna potlač reklamných predmetov, 3D reklama, reklamné polepy + montáže.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3861940  Megjelentetés dátuma: 19.4.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac