Ekonóm/ účtovník

Fias s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čiastkové alebo úplné vykonávanie nasledovných činností prípadne asistencia hlavnému účtovníkovi pri nasledovnom:
-komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva (pre externých klientov)
-zadávanie vstupných účtovných dát, kontrola vstupných informácií pripravených / zadaných dát/ ostatnými spolupracovníkmi
-účtovanie o pohyboch na účtoch hlavnej knihy, rekonciliácie účtov, účtovnej osnovy
-účtovná analytika
-príprava a zostavenie DPH výkazov a ostatných daňových priznaní
-príprava dokladov pre účtovný audit a daňové kontroly
-príprava podkladov na zostavenie finančných výkazov (ročnej účtovnej závierky)
-kontrola a analýza finančných výkazov, účtovných kníh a účtov
-spracovanie mesačnej, kvartálnej, ročnej uzávierky, opravné účtovania
-zabezpečenie dodržiavania účtovných a daňových termínov, postupov, procesov
-komunikácia s klientom, externými stranami, daňovým úradom a štatistickým úradom, reprezentácia spoločnosti
-znalosť účtovnej a daňovej legislatívy

Interné školiace programy. Priateľský tím a príjemné pracovné prostredie. Adekvátne finančné ohodnotenie.

V prípade záujmu nám prosím zašlite emailom Váš životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky naše požiadavky.

Prosím nezabudnite uviesť v životopise Vaše kontaktné údaje.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti FIAS, spol. s r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

-min. 3 ročná skúsenosť s účtovníctvom
-ovládanie zákonov SR v oblasti ekonomiky a financií
-samostatnosť
-analytické a logické myslenie, globálny pohľad
-organizačné schopnosti
-presnosť a zodpovednosť
-precíznosť
-komunikačné a prezentačné schopnosti
-lojálnosť
-znalosť anglického jazyka výhodou

Spoločnosť Fias, s.r.o. poskytuje svojim klientom externé spracovanie účtovných a ekonomických dát, finančné a ekonomické poradenstvo, spracovanie miezd a personalistiky, vypracovanie všetkých typov daňových priznaní a obchodné služby v rámci predaja pánskych odevov...

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 999309  Megjelentetés dátuma: 28.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600