Advokátsky koncipient

FIAČAN & PARTNERS, s. r. o.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie právneho poradenstva klientom spoločnosti, príprava zmlúv, súdnych podaní, vypracovanie právnych analýz, zastupovanie klientov pri jednotlivých úkonoch pred súdmi a inými orgánmi a vykonávanie iných pracovných úloh podľa pokynov zamestnávateľa.

Svoj životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte prosím elektronicky na e-mail: [email protected]. Vybratých uchádzačov budeme kontaktovať za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné miesto je určené pre absolventa právnickej fakulty s ukončením II. stupňa vysokoškolského štúdia v odbore právo s výbornou úrovňou odborných znalostí a ochotou ďalej sa vzdelávať. Od uchádzača požadujeme zodpovednosť, analytické myslenie, vysoké pracovné nasadenie, flexibilitu, komunikatívnosť a profesionálne vystupovanie.

Advokátska kancelária poskytuje komplexné právne poradenstvo v rôznych oblastiach práva, pričom najaktívnejšie pôsobí v oblasti občianskeho práva, obchodného práva, pracovného práva a správneho práva.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3207906  Megjelentetés dátuma: 6.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou