FG Energy Sp. z o. o. Sp. k.

Vedoucí call centra - FG Energy Sp. z o. o. Sp. k.

Společnost FG Energy je dynamicky se rozvíjející společností s dlouholetými zkušenostmi v oblasti řízení, organizace a realizace projektů po celém světě. Naše společnost se skládá z týmu vynikajících specialistů s nadprůměrným potenciálem a vášní přijímat nové výzvy. Spolupráce s námi znamená účast na unikátních projektech a možnost spolupráce v mezinárodních týmech. S námi máte příležitost neustále získávat nové zkušenosti a používat nejmodernější řešení a technologie. Pro svoji českou dceřinou společnost FG Energy s.r.o. hledá pracovníky do kanceláře v centru Ostravy.

Pracovní pozice: Vedoucí call centra

Náplň práce:

  • podpora rozvoje podřízeného týmu, včetně koučování a školení zaměstnanců, vytváření podmínek pro efektivní plánování práce týmu
  • optimalizace práce týmu, zejména řešení zaměřená na zvýšení efektivity zaměstnanců
  • vytváření reportů pro vedení společnosti
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Naše očekávání:

  • zkušenosti na obdobné pozici - praxe jako trenér/manažer podmínkou, případně praxe v call center
  • flexibilita, velmi dobrá organizace práce, dobrá úroveň komunikace
  • praktické znalosti procesů call center
  • týmový hráč
  • schopnost předvídat a řešit problémy
  • jazyk: čeština podmínkou, znalost polštiny je dodatkovým bonusem

Co nabízíme:

  • nadstandardní plat a atraktivní bonusový systém
  • plný úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • získání znalostí v oblasti nejnovějších nástrojů telemarketingu
  • možnost kariérního postupu
  • vliv na směr rozvoje společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v centru Ostravy
  • zajímavá a stabilní práce v mezinárodní společnosti
  • práce v dobře sehraném týmu ochotném podělit se o své znalosti

Informace o pozici:

Místo pracoviště:
Ostrava
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:
Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva
Plat:
35 000 - 40 000 Kč/měsíc
Benefity:
Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky:
Čeština (Výborná), Polština (Základní)

Kontakt:

Zaměstnavatel:
FG Energy Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie

Kontaktní osoba:
Pavel Bárta
Telefon:
+48 790220587
ID: 4210358  Megjelentetés dátuma: 25.11.2021  Alapbér (bruttó): 35 000 Kč/měsíc