Skladník

FEVA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Stavitelská ulica / pri Zlatých pieskoch, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu skladníka, ktorý k nám zapadne pracovne aj ľudsky.
- Nie je ti cudzia práca v sklade a dokážeš samostatne pracovať a rozmýšľať?
- Nepotrebuješ každý deň zoznam úloh od šéfa, ale vieš si naplánovať svoj pracovný deň?
- Vieš chytiť krabicu do ruky, ale aj spracovať všetky doklady o pohybe tovaru v skladovom systéme?
Ak áno, si ten, koho hľadáme.
So zaškolením a zapracovaním ti pomôžeme. Pri rozbehu budeš mať pri sebe kolegu, ktorý ti pomôže dostať sa do obrazu. Nefungujeme len na čiarových kódoch, predávame 10 000 položiek materiálu z oblasti stavebníctva, takže bude výhodou, ak sa v tejto oblasti zbežne orientuješ (spojovací material,kotviaca technika a podobne).
Očakávame osobné nadšenie, zápal pre vec, zmysel pre poctivú prácu a výdrž. Garantujeme maximálne využitie tvojich odborných aj ľudských schopností.
Bez firemného auta a mobilu to už dnes v prípade rozvozu tovaru nejde. Očakávame, že máš platný vodičský preukaz - aktívny vodič. Ak máš papiere aj na VZV, tým lepšie.
Pošli nám svoj životopis + foto a my sa s tebou veľmi radi porozprávame o možnostiach práce u nás.

Benefity
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Mladý dynamický kolektív
- Dochádzkový bonus a výkonnostné prémie
- Hlavný pracovný pomer
- Mobilný telefón
- Stravné lístky
- Práca iba v pracovné dni, na jednu smenu
- Odborné vzdelávanie
- Zamestnanecké zľavy (na sortiment obchodovaný našou spoločnosťou)
- možnosť osobného rozvoja a odborného rastu

Žiadosť a štruktúrovaný životopis+ foto prosíme zasielať e-mailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo a obchod

Vodičský preukaz

B

- prax vo vedení VZV,platný preukaz na VZV
- flexibilita, chuť pracovať a manuálna zručnosť
- schopný vykonávať fyzickú prácu v skladovom hospodárstve
-vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti, odolnosť voči stresu, dochvíľnosť
-bezúhonnosť

Spoločnosť FEVA bola založená v roku 1996 patrí k popredným dodávateľom spojovacieho materiálu a kotviacej techniky na Slovensku.

Špecializujeme sa na dodávky kvalitného spojovacieho materiálu, kotviacej techniky, lanového príslušenstva, spojovacích prvkov do dreva a na poskytovanie služieb súvisiacich s týmito dodávkami v širokej oblasti stavebníctva, ťažkého priemyslu, energetiky, petrochemického priemyslu.

Sme dostatočne veľký na to aby sme pre Vás boli silným partnerom a pritom dostatočne malý na to aby sme každému klientovi mohli venovať osobnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2798258  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou