Zvárač

FERROPLAST SK s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
TPP = 800 -950.- eur, živnosť = 1000-1200.- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zváranie konštrukcií podľa výkresov, podľa prípravkov, obváranie

-pracovný odev, ochranné pomôcky
-stabilné zamestnanie
-možnosť rastu
-každý deň zabezpečený teplý obed
-finančné bonusy - 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-zváračská prax
-manuálna zručnosť
-samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť
-vyučenie v odbore VÝHODOU - nie podmienkou
-zváračský preukaz VÝHODOU

Spoločnosť Ferroplast SK s.r.o sa zaoberá kovovýrobou a zámočníctvom pre rôzne odvetvia európskeho trhu, predovšetkým stavebný a automobilový priemysel. Pri výrobe používa moderné technológie zvárania ocele a hliníku, CNC rezanie, obrábanie a tvárnenie materiálov ale aj klasické frézovanie, sústruženie a lisovanie.
Ferroplast SK s.r.o. pôsobí stabilne na trhu už 20 rokov a jej výrobky sú používané nielen v množstve krajín EU ale aj za hranicami Európy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3614609  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: TPP = 800 -950.- eur, živnosť = 1000-1200.- eur