Vodič vysokozdvižného vozíka

Ferplast Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nesvady
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiac700€ = základná zložka mzdy do 133€ = pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prísun materiálu na jednotlivé pracovné úseky,
- zásobovanie a odvoz hotových výrobkov,
- zriaďovacie a organizačné práce v sklade,
- práca na 3 zmeny

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
- každoročné prehodnocovanie platu
- mesačný bonus do 133 EUR
- bonus 100 EUR po odpracovaní 6 mesiacov
- jedálne karty
- benefity zo sociálneho fondu
- preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkendy a počas nočných zmien s príplatkom)
- navýšenie mzdy po plnom zapracovaní

Ďakujeme vopred všetkým záujemcom. Záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, flexibilita

FERPLAST SLOVAKIA, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti FERPLAST GROUP, ktorá má 50 ročnú históriu a vyrába potreby a doplnky pre domáce zvieratká (vtáky, mačky, psy,ryby...).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3989630  Megjelentetés dátuma: 21.10.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac