Zvárač, zámočník

FERMONT, s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.+ prémie a výkonnostné odmeny podľa pracovných schopností uchádzača, pri práci na živnosť - odmena sa dohodne na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pílenie, brúsenie, vŕtanie a rezanie závitov
- ustavovanie a zváranie

Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis zasielajte na dole uvedený e-mail.
Prosíme, aby každý záujemca o pracovné miesto v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov napísal v žiadosti o pracovnú pozíciu dodatok:
Udeľujem týmto súhlas so správou, spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi FERMONT, s.r.o., IČO: 36403717, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu, obsadenia voľných pracovných miest a výberového konania, do ktorého budem zaradený/á. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem, týkajúce sa aj zobrazenia fotografie alebo zdravotného stavu, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 2 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- schopnosť samostatnej práce
- schopnosť čítania výkresov
- manuálna zručnosť

Stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002.
Životopis prosím zaslať na email: [email protected]

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4147860  Megjelentetés dátuma: 29.1.2024  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.