Obchodný zástupca

FERMAT - J & F STROJE, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď po výberovom konaní
900 - 1 400 EUR/mesiacProvízie za ukončené obchodné prípady (nákup a predaj kovoobrábacích strojov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nákup alebo predaj použitých kovoobrábacích a tvárniacich strojov v určenom regióne
Kontaktovanie potencionálnych dodávateľov a odberateľov strojov už existujúcich v databáze firmy podľa určeného regiónu / aktualizácia strojov v systéme
Hľadanie nových potenciálnych dodávateľov a odberateľov strojov v určenom regióne
Zabezpečovanie celého obchodného prípadu (projektu) – nákup alebo predaj stroja od počiatočného oslovenia potenciálnych zákazníkov, kontaktu s budúcim zákazníkom, cez dohovorenie obhliadky, prípadné opravy a iné služby, až po uzatvorenie kúpno-predajnej zmluvy a zabezpečenie prepravy a všetkých náležitých dokumentov – plná kompetencia obchodného zástupcu
Organizovanie a uskutočňovanie obhliadok strojov zameraných na nákup alebo predaj
Zabezpečovanie služieb spojených s nákupom alebo predajom strojov (preprava, oprava, montáž, demontáž ...)
Uzatváranie kúpno-predajných zmlúv so zákazníkmi
Aktívna spolupráca s klientmi
Kooperovanie s kolegami s obchodného a servisného oddelenia
Zapisovanie do systému (akvizície, objednávky ...), tvorba týždenného reportu / plánovanie
Dosahovanie plánovaného výnosu a očisteného zisku

Provízie za úspešne ukončené obchodné prípady, podpora medzinárodného obchodného tímu, služobné auto, notebook, mobilný telefón

Hľadáme nového maďarsky hovoriaceho kolegu, najlepšie strojára, ktorý je ochotný veľa cestovať do Maďarska, hľadať a kontaktovať existujúcich alebo nových zákazníkov v určenom regióne a tým zabezpečovať dohľad nad úspešným konečným výsledkom nových resp. rozbehnutých projektov – nákup a predaj použitých strojov. Základnou podmienkou je dokonalá znalosť maďarského jazyka slovom aj písmom. Znalosť anglického jazyka, resp. iných cudzích jazykov je výhodou.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky na nami ponúkané pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektotechnika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, flexibilita, rozhodnosť, schopnosť riadne a včas ukončiť úlohu, technické a obchodné myslenie

Spoločnosť FERMAT / www.fermatmachinery.com - je profesionálnym výrobcom horizontálnych vyvrtávačiek v Českej republike. FERMAT vyrába nové vodorovné vyvrtávačky, realizuje ich dodávky a montáž v oblasti ťažkého strojárstva a precíznej výroby komponentov v rôznych odvetviach priemyslu po celom svete . Spoločnosť FERMAT svoje výrobky priebežne modifikuje vo väzbe na požiadavky zákazníkov a rozširuje sortiment vyrábaných typov a prevedení strojov a ich príslušenstva. So svojimi produktmi FERMAT intenzívne expanduje na nové trhy po celom svete . V súčasnej dobe je stále ťažšie nájsť kvalitných zamestnancov a preto budeme radi, ak sa pridáte k nám i Vy a rozšírite tak rady zamestnancov vo FERMATE a pridáte sa tak k súčasným skoro 500 zamestnancom v mnohých krajinách sveta, ktorých FERMAT zamestnáva.
Chránime Vaše osobné údaje. Viac sa dozviete tu: https://www.appgdpr.sk/doc/01DYQ-1SHB0-KZSM-BEVQ-6KXV-2XHQ/DIP%20Z%C3%A1sady%20ochrany%20OU.html

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3825018  Megjelentetés dátuma: 4.12.2019  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac