Pracovník vo výrobe

FENESTRA Sk, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 17, Zlaté Moravce
Termín nástupu
Ihneď
4 - 5,5 EUR/hod.- nástupná mzda 4,- Eur / hod + prémie ( brutto mzda môže byť až do výšky 6Eur/hod)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletizácia a montáž výrobkov z pvc na základe technickej dokumentácie
- Práca s elektrickými strojmi a zariadeniami: rezanie, pílenie, vŕtanie, skrutkovanie atď.
- práca vo výrobe, zákazková výroba
- vizuálna kontrola hotových výrobkov
- balenie a príprava výrobkov na expedíciu

- možnosť osobného a profesijného rozvoja
- jednozmenná prevádzka
- možnosť kariérneho rastu
- práca v stabilnej spoločnosti
- zabezpečené stravovanie na pracovisku

Vaše životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na dole-uvedenú emailovú adresu. Akceptujeme iba životopisy zasielané emailom. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti FENESTRA Sk, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- fyzicky náročnejšia práca - vhodná pre mužov

Spoločnosť FENESTRA Sk® pôsobí na trhu už od roku 1997. Od svojho založenia patrí medzi najvýznamnejších producentov plastových a hliníkových okien, dverí, fasádnych konštrukcií s aktuálnym počtom zamestnancov 170.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4155548  Megjelentetés dátuma: 6.10.2022  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.