Obchodná reprezentantka

FEMINIA Family s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.5.2021
700 - 1 600 EUR/mesiacHľadáme spolupracovníkov na TPP, na skrátený úväzok, na živnosť. Odmena je závislá na výsledkoch predaja a prémie za splnenie plánu predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodné reprezentantky pre oblasť Žilinského a Banskobystrického kraja so zameraním na predaj výrobkov starostlivosti o vlasy BIOKAP predovšetkým do lekární. Viac na https://biokap.feminia.sk/ a https://www.facebook.com/BioKap.sk. Osobná prezentácia tovaru a získavanie objednávok od lekární. Predaj kvalitného, dobre predajného tovaru pre ženy a deti. Pri zmluve na dohodu alebo TPP poskytneme auto, notebook a služobný mobil.
Pozícia je vhodná hlavne pre záujemcov, ktorí pracovali alebo pracujú s lekárňami a majú s nimi vytvorené dobré obchodné vzťahy.

Práca v dobre zabehnutej firme, možnosť nákupu kvalitného tovaru so zamestnaneckou zľavou. Namáhavá práca je ocenená dobrou odmenou priamo úmernou výsledkom.

Životopis poslať mailom. S vybranými záujemcami bude vykonaný video pohovor a osobný pohovor. Sú vítaní záujemcovia, ktorí predávajú tovar do lekární a drogérii. Súhlasíme s kumuláciou aktivít pre viac dodávateľov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy
Internet Explorer - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

Spoľahlivý/á, zodpovedný/á, aktívny/a, sústredený/á, samostatný/á, so záujmom o tovar pre ženy, deti a pre domácnosť. Budeme sa zaoberať iba životopismi, v ktorých bude uvedená aktuálna fotografia.

FEMINIA je spoločnosť, ktorej poslaním je kvalitná starostlivosť o ženy. Predáva tovar lekárňam, výdajniam ZP, drogériám, detským obchodom a "zeleným" obchodom. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti Kaufland, 101 drogérie,TETA drogérie, COOP, farmaceutické distribučné spoločnosti, siete lekární aj nezávislé lekárne a mnohé iné.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4061199  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac