Pracovník skladu a expedície

Felss Rotaform s.r.o.

Miesto práce
Ulica Ľudovíta Štúra 1030/74, 01901 Ilava, okres Ilava
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príjem a vykládka materiálu / porovnanie s dodacím listom / evidencia & archivácia
• Zaskladnenie materiálu – raw, SFG, FG / evidencia
• Vyskladnenie / vydanie materiálu podľa výrobných objednávok / evidencia
• Spracovanie skladovej evidencie – správna pozícia, správny materiál, správne množstvo
• Spolupráca pri inventúrach / vykonávanie priebežných inventúrnych kontrol
• Dodržiavanie systému FIFO
• Spolupráca pri BOZP kontrolách logistických priestorov – výška stohovania, zákaz vstupu do priestorov skladu, dodržiavanie rýchlostných a hmotnostných limitov na VZV, revízie regálov, nabíjacie stanice na batérie
• Spolupráca v oblasti odpadového hospodárstva (váženie a ukladanie odpadu)
• Balenie tovaru
• Pripravovanie tovaru na expedíciu / expedicia / porovnanie s listom nakládky / evidencia & archivácia
• Interné zásobovanie
• Pomocné práce v sklade

13.plat
bonusový systém

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Microsoft Office - používateľ
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Platné oprávnenie na VZV
Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť

Úspešná dcérska spoločnosť nemeckého koncernu, ktorý je subdodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou výrobkov z kovu unikátnou technológiou tvárnenia za studena. Máme sieť pobočiek vo svete Čína, USA, Švajčiarsko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2972313  Megjelentetés dátuma: 9.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou