Technológ pekárne / Pierre Baguette

Miesto výkonu:
Sládkovičovo
Termín nástupu:
ihneď
Druh prac. pomeru:
plný úväzok
Publikované dňa:
12.9.2018
Plat:
1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiavanie receptúry pri výrobe pečiva a chleba
- nastavovanie parametrov miesenia a pečenia, dávkovanie
- preveruje kvalitu výrobkov a dodržiavanie technologického procesu podľa plánu výroby
- priebežne kontroluje stav a uloženie zásob potrebných surovín k výrobe
- nahlasuje potrebu objednania surovín podľa aktuálnych potrieb výroby
- preveruje stav zásob ostatného materiálu (obalov, plyny) a rieši reklamácie
- zadeľuje personál na potrebné práce, prípadne ich zaškoľuje
- eviduje výrobu a skladované zásoby
- zabezpečuje dostupnosť pracovných inštrukcií a ich umiestnenie na pracovných miestach v prevádzke v prípade, že si to vyžaduje zložitosť, štandardizácia procesu alebo kvalifikácia pracovníka
- zabezpečuje dodržiavanie príslušných výrobných, sanitačných postupov a dodržiavanie vnútropodnikových pravidiel hygieny;
- zabezpečuje vykonávanie monitorovania a merania v určených prípadoch
- vypĺňa protokoly o nekvalite a o nezhodnom výrobku, vyšetruje príčiny nezhody a navrhuje nápravné opatrenia a o nezhode a nekvalite informuje )
- zodpovedá za správnosť aplikovania obalov a etikiet vrátane správneho označovania potravín dátumom spotreby
- zabezpečuje príjem a kontrolu surovín na linky podľa FIFO
- zabezpečuje OPP a ich užívanie v súlade s vnútropodnikovými predpismi
- vedie predpísanú dokumentáciu

- tradičný zamestnávateľ v regióne ( Pierre Baguette ),
- rastúca , rozvíjajúca sa spoločnosť,
- motivačné finančné ohodnotenie.

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Riadiace a organizačné schopnosti, komunikatívnosť, schopnosť zvládať stresové situácie, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 3490272  Megjelentetés dátuma: 12.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1700