Nastavovač / ka baliaceho zariadenia / etikiet

Miesto výkonu:
Velkoulanska cesta 208, 92521 Sladkovicovo, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Galanta
Termín nástupu:
01.03.2018
Druh prac. pomeru:
plný úväzok
Publikované dňa:
13.2.2018
Plat:
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola správnosti použitia predpísaného obalu
- nastavenie parametrov baličky
- vizuálna kontrola zabaleného výrobku
- kontrola umiestnenia dátumu spotreby na výrobku
- ukladanie výrobkov do prepravných obalov v predpísanom počte a spôsobe ukladania
- sanitácia , dezinfekcia, kontrola funkčnosti baličky

- stabilné dlhodobé zamestnanie v kmeňovom stave spoločnosti Fekollini ( Pierre Baguette ),
- kariérny rast,
- narastajúce finančné ohodnotenie podľa tried,
- doprava a ubytovanie zdarma,
- stravné lístky.

Nakoľko poskytujeme krásne, nové ubytovanie v blízkosti firmy, môžu sa k nám prihlásiť aj uchádzači z rôznych kútov Slovenska. Nástup je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 3309423  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000