Kontrolór kvality (Pierre Baguette)

Miesto výkonu:
Velkoulanska cesta 208, 92521 Sladkovicovo, okres Galanta
Termín nástupu:
ihneď
Druh prac. pomeru:
plný úväzok
Publikované dňa:
9.11.2017
Plat:
850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontroluje kvalitu výrobkov a dodržiavanie hygienických predpisov
- kontroluje udržiavanie a vedenie výrobných záznamov systému manažérstva kvality a bezpečnosti v prevádzke
- kontroluje dodržiavanie výrobných, sanitačných postupov a dodržiavanie vnútropodnikových pravidiel hygieny
- zodpovedá za meranie hmotnosti, označenie spotrebiteľského balenia
- kontroluje správne použitie obalov a etikiet
- vykonáva pravidelné interné audity na všetkých úsekoch a podáva správu manažérovi kvality
- zodpovedá za monitorovanie a evidenciu teploty , kvality vstupných surovín
( mäso, vajcia) a dodržiavanie receptúr, o čom vedú predpísanú dokumentáciu
- hlásenie zistených nezhôd majstrovi výroby, následne vedúcemu výroby a MK
- a iné.

- stabilné dlhodobé zamestnanie v kmeňovom stave spoločnosti Fekollini ( Pierre Baguette ),
- kariérny rast,
- narastajúce finančné ohodnotenie podľa tried,
- doprava a ubytovanie zdarma
- stravné lístky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárskeho smeru

- rozoznávať kvalitatívne alebo hygienické chyby výrobkov
- poznať a riadiť sa smernicami spoločnosti
- komunikačné schopnosti

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 3237771  Megjelentetés dátuma: 9.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850