Vodič sk.B/Robotník - Zvoz zberných nádob z miest a obcí (Dolný Bar)

FCC Environment – Spoľahlivé služby komplexného odpadového hospodárstva

Miesto práce
Dolný Bar
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiac900 EUR základná mesačná mzda + 120 EUR mesačná pohyblivá zložka + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zber, nakládka a zvoz zberných nádob podľa predpísaných trás z miest a obcí
  • kontrola odpadov pred naložením a kontrola označenia nádob
  • dočisťovanie stojísk
  • bežná údržba , drobné opravy a umývanie vozidla
  • hospodárenie s pohonnými hmotami a mazacími látkami
  • vedenie prevádzkového zošita opráv techniky a čerpania PHM
  • pracovná doba od 6.00 hod do 14.30 hod

  • 13. mzda
  • príspevky zo Sociálneho fondu na regeneráciu pracovnej sily, zdravotnú starostlivosť, pri pracovných a životných jubileách
  • stravný lístok nad rámec zákona a ďalší stravný lístok pri zmene dlhšej ako 11 hodín
  • zázemie nadnárodnej spoločnosti

Ďakujeme Vám vopred za zaslané životopisy, odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vodičský preukaz sk. B
  • Vodičský preukaz sk. C výhodou
  • Spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci

FCC Environment na Slovensku poskytuje široké spektrum riešení nakladania s odpadmi pre obce a mestá, priemyselných, komerčných a obchodných zákazníkov ako aj pre logistické centrá a pre domácnosti a živnostníkov.

K dispozícii máme rozsiahly vozový park nákladných vozidiel, špeciálnych vozidiel určených na prepravu rôznych druhov odpadov, vysoko moderné zvozové a kontajnerové systémy, vlastné recyklačné a zhodnocovacie prevádzky spolu s odbornými a kompetentnými konzultačnými a poradenskými servisnými centrami.

Pre nás v FCC Environment CEE, predtým .A.S.A., je naše motto „Service for the Future“, naše poslanie. Preverená kvalita služieb a investície do čistých technológií, ktoré zaistia kvalitu životného prostredia pre súčasné i budúce generácie tým, že minimalizujeme dopady na životné prostredie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4005309  Megjelentetés dátuma: 27.4.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac