Finančný Controller

FCC Environment – Spoľahlivé služby komplexného odpadového hospodárstva

Miesto práce
Lamačská cesta, 841 04 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400,- EUR + 20% ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • finančné závierky podľa IFRS na mesačnej, kvartálnej a ročnej báze pri zohľadnení časového rozlíšenia nákladov a výnosov
  • reporting hospodárskych výsledkov a vytváranie finančných správ pre vedenie a manažment spoločnosti ako aj pre materskú spoločnosť
  • porovnávanie výsledkov s plánom a analýza odchýlok
  • zabezpečovanie prípravy rozpočtu a plánov,
  • príprava investičného plánu a mesačné sledovanie jeho plnenia (CAPEX)
  • kooperácia a príprava podkladov pre audit

  • zázemie nadnárodnej spoločnosti
  • kompletné vstupné zaškolenie na pracovisku
  • 13. mzda
  • odmeny za mimoriadne pracovné výsledky či vysoké pracovné nasadenie a za zlepšovacie návrhy
  • príspevky zo Sociálneho fondu na regeneráciu pracovnej sily, zdravotnú starostlivosť, pri pracovných a životných jubileách
  • hodiny angličtiny plne hradené zamestnávateľom
  • možnosť odborného vzdelávania
  • firemné spoločenské podujatia (medzinárodné letné a zimné športové hry, MDŽ, vianočný večierok)
  • flexibilná doba príchodu do zamestnania pondelok až piatok medzi 6.00 - 9.00 hod.

Pošlite nám, prosím, Váš kompletný životopis na uvedený kontakt. Odpovieme všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

  • základná orientácia v podvojnom účtovníctve
  • prax v oblasti medzinárodného finančného controllingu vítaná
  • skúsenosť s reportingovým softwarom HFM (Hyperion Financial Management) výhodou
  • znalosť informačného systému AXAPTA (MS Dynamics) výhodou

FCC Environment na Slovensku poskytuje široké spektrum riešení nakladania s odpadmi pre obce a mestá, priemyselných, komerčných a obchodných zákazníkov ako aj pre logistické centrá a pre domácnosti a živnostníkov.

K dispozícii máme rozsiahly vozový park nákladných vozidiel, špeciálnych vozidiel určených na prepravu rôznych druhov odpadov, vysoko moderné zvozové a kontajnerové systémy, vlastné recyklačné a zhodnocovacie prevádzky spolu s odbornými a kompetentnými konzultačnými a poradenskými servisnými centrami.

Pre nás v FCC Environment CEE, predtým .A.S.A., je naše motto „Service for the Future“, naše poslanie. Preverená kvalita služieb a investície do čistých technológií, ktoré zaistia kvalitu životného prostredia pre súčasné i budúce generácie tým, že minimalizujeme dopady na životné prostredie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2192592  Megjelentetés dátuma: 17.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400,- EUR + 20% ročný bonus