Špecialista logistiky

Factcool - FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Rakoľuby, Kočovce-Rakoľuby
Termín nástupu
podľa dohody
1 000 EUR/mesiacOd 1000,- Eur/mes., v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou úspešného, najrýchlejšie rastúceho e-shopu s módnym oblečením v Európe ?

Si na správnom mieste :)

Do nášho tímu logistiky a skladu v Rakoľuboch (logistické centrum pri D1), prijmeme šikovného špecialistu logistiky.

Aká bude náplň práce?
- koordinácia plynulosti práce logistiky a skladu,
- komunikácia a koordinácia aktivít s dopravnými spoločnosťami, špedíciou a
colnicou
- organizácia dopravy,
- príprava podkladov k colnému konaniu
- analýza a optimalizácia logistických procesov
- reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti
- evidencia a reklamácie prepravy
- nákup spotrebného tovaru pre zabezpečenie plynulého chodu logistiky
- spolupráca pri výbere vhodných dopravných spoločností

- príjemná atmosféra v priateľskom kolektíve
- občerstvenie na pracovisku
- možnosť home office

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať nášmu profilu.
Ostatným záujemcom ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- skúsenosti v oblasti medzinárodnej logistiky sú veľkou výhodou
- chuť pracovať v skvelom tíme,
- ochota učiť sa nové technológie a postupy,
- precíznosť a zmysel pre detail,
- samostatnosť,
- analytické schopnosti

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť pôsobiaca v 27 krajinách Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ, ako aj v krajinách mimo EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb. Viac na www.factcool.com
ID: 4054822  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac