Fashion Produktový špecialista - www.factcool.com

Factcool - FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacod 1100,- Eur/mes. v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je móda tvojou vášňou? Chceš sa podieľať na tvorbe, návrhu, dizajne a objednávaní vlastných kolekcií v oblasti fashion?
Ak áno, potom neváhaj a sprav prvý krok, aby si sa mohol stať členom nášho skvelého týmu.
Ako Produktový špecialista budeš zodpovedný za stratégiu manažovania vlastnej výroby produktov spoločnosti.
Budeš vytvárať plány zlepšovania súčasných procesov a taktiež budeš definovať potrebné budúce kroky v oblasti produktového manažmentu a vlastnej výroby.

Budeš zodpovedná/ý za:
- prieskum dodávateľov,
- návrh, výber dizajnov a objednávanie vlastných kolekcií,
- rozširovanie portfólia vlastných produktov o nové kategórie,
- udržiavanie dohodnutých veľkostných pyramíd,
- spoluprácu so zahraničnými dodávateľmi,
- komunikáciu s dodávateľmi v anglickom a slovenskom jazyku,
- dohľad nad tým, aby bol nákup kolekcií vytvorený na základe existujúcich procedúr spoločnosti a segmentových „Best practice“,
- spoluprácu a koordináciu aktivít s ďalšími oddeleniami spoločnosti (financie, nákup, zákaznícka podpora, sklad)
- spravovanie prideleného portfólia produktov
- implementáciu nových nápadov a zlepšení

Táto pozícia je pre teba ako stvorená, ak:
- máš aspoň 2-ročné skúsenosti v oblasti nákupu, fashion alebo vlastnej výroby v oblasti odevného priemyslu
- máš prehľad o tom, čo je práve módne a o tom, čo bude v kurze v najbližšom čase
- nechýba ti kreativita, spoľahlivosť, zodpovednosť a dobrý time management
- baví ťa sledovanie trendov v oblasti módy
- hovoríš plynule anglicky
- máš bystré oko so zmyslom pre detail
- dokážeš pracovať pod tlakom a dodržať stanovené termíny

- práca vo výbornom, mladom a priateľskom kolektíve
- využívanie flexibilného pracovného času
- priestor pre sebarealizáciu
- podporujeme vzdelávanie-odborné školenia a kurzy
- jazykové vzdelávanie - kurz anglického jazyka priamo na pracovisku
- MultiSport karty pre zamestnancov
- nákupy cez náš e-shop za zamestnanecké zľavy
- firemné akcie

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať nášmu profilu.

Ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- odevná výroba, nákup, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

- kreativita
- prehľad v oblasti fashion a skúsenosti s vlastnou výrobou
- pozitívny a proaktívny prístup
- hľadáme energického uchádzača, ktorý sa nebojí výziev
- zameranie na detail

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť pôsobiaca v 27 krajinách Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ, ako aj v krajinách mimo EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb. Viac na www.factcool.com
ID: 4037463  Megjelentetés dátuma: 23.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac