Vedúci zmeny (medzinárodný e-shop s oblečením)

Factcool - FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Rakoľuby, Kočovce-Rakoľuby
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
7 EUR/hod.1200€ + prehodnotenie po adaptácii na pracovisko + 4€ stravný lístok / odpracovaný deň, iné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prácou v sklade?
Máš organizačné skúsenosti a relevantné skúsenosti s vedením tímu?
Si časovo flexibilný?

Do nášho novootvoreného skladu v Kočovciach - Rakoľuby hľadáme posilu - vedúceho poobednej zmeny.
Ak si skúsený a energický, vieš pracovať s tímom, nasmerovať ho, aj motivovať k tým správnym výsledkom, možno hľadáme práve Teba!

Čo od Teba očakávame?
- vedenie pridelenej časti zamestnancov zmeny skladu
- riadenie tímu, ich školenie a kontrola činnosti tímu
- spolupráca na systémových procesoch
- dohliadať na bezpečnosť práce
- kontrola a koordinácia dochádzky

- práca v mladom kolektíve
- práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- zamestnanecké zľavy
- individuálny prístup
- priateľská atmosféra
- MultiSport karta
- prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe
- osobné ohodnotenie v prípade práce nad rámec očakávania

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov zodpovedajúcich profesijným požiadavkám.
Ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- skúsenosť s vedením tímu na obdobnej pozícii (minimálne 1 rok)
- držiteľ platného VZV - výhodou
- bezúhonnosť
- samostatnosť
- znalosť skladových procesov
- pokročilé užívateľské PC znalosti (Word, Excel)

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť pôsobiaca v 27 krajinách Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ, ako aj v krajinách mimo EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb. Viac na www.factcool.com
ID: 3890617  Megjelentetés dátuma: 26.3.2020  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.