Junior produktový administrátor

Factcool - FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš Factcool tím o šikovných mladých kolegov

Možno si to práve Ty, ktorého hľadáme, preto neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Čo bude Tvojou náplňou práce:
- príprava produktov na stránke (popisy, jednotnosť)
- organizovanie umiestnenia produktov na webe
- denná operatíva obsahu webu (správa bannerov, popisov, kategórií atď.)
- písanie kreatívnych textov
- koordinácia činností spojených s obsahom na webe
- spolupráca s ostatnými oddeleniami podľa potreby

Okrem realizácie svojho potenciálu ti ponúkame možnosť:
- podieľania sa na budovaní úspešného e-shopu s medzinárodnou pôsobnosťou
- využívanie flexibilného pracovného času
- podporujeme vzdelávanie-odborné školenia a kurzy
- nákupy cez náš e-shop za zvýhodnené ceny
- ovocie na pracovisku, káva, pitný režim
- firemné akcie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať nášmu profilu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, služby, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemca musí:
- mať aktívnu znalosť programov excel, word
- zmysel pre detail, systém a poriadok :-)
- hľadáme energického uchádzača ktorý sa nebojí výziev a má proaktívny prístup

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť pôsobiaca v 27 krajinách Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ, ako aj v krajinách mimo EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb. Viac na www.factcool.com
ID: 3644437  Megjelentetés dátuma: 13.4.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac