Manažér/manažérka predajní s mäsom a mäsovými výrobkami

FBR s. r. o.

Miesto práce
Kráľovský Chlmec
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 300 EUR/mesiacOdmeny a bonusy podľa výkonu a merateľných ukazovateľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manažment a koordinácia zamestnancov vlastných maloobchodných predajní, riešenie operatívnych záležitostí
- Zodpovednosť za hygienu a dodržiavanie zásad HACCP vo vlastných maloobchodných prevádzkach
- Zodpovednosť za dosiahnutie výsledkov predajní, kreatívne zvyšovanie tržieb
- Osobné kontroly na predajniach, kontrola a vedenie inventúr
- Starostlivosť o zákazníkov
- Zodpovedné riešenie vzniknutých problémov

- Motivujúce ohodnotenie v závislosti od pracovného výkonu (základ + prémie)
- Firemné auto k dispozícii v prípade potreby
- Pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Zručnosti a prax vo vedení ľudí, v budovaní uceleného tímu
- Schopnosť riešiť konflikty, odolnosť voči stresovým situáciám
- Pružnosť a adaptácia k požiadavkám prípadného skoršieho príchodu do zamestnania
- Argumentačné schopnosti
- Aktívne šoférovanie
- Príjemné vystupovanie v telefonickom i osobnom kontakte

Medzibodrožie - tradičné mäsiarstvo.
Spoločnosť pôsobiaca v Košickom kraji. Vlastná predajná sieť - 17 predajní. Výroba, predaj a distribúcia mäsa a mäsových výrobkov. Vlastná farma na chov ošípaných.
ID: 4162385  Megjelentetés dátuma: 15.9.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac