Mistr údržby

Faurecia Components Písek, s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 466, Pražské Předměstí, 397 01 Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 2 300 EUR/měsícměsíční variabilní složka mzdy do 22%, směnné a další příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení a organizace pracovníků údržby (4- 6 techniků )
Odpovědnost za delegování činností a koordinaci týmu v rámci okamžitých a preventivních oprav
Neustálé zlepšování procesů vedoucí k eliminaci prostojů při efektivním využívání nákladů na údržbu
Analýza prostojů a hledání kořenových příčin, návrh a realizace nápravných opatření
Denní reporting klíčových ukazatelů vedoucímu oddělení a dodržování reakčních pravidel
Kooperace s odděleními technologie a výroby
Práce ve 3 směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Prostředí mezinárodní společnosti
Možnosti profesního růstu a dalšího vzdělávání
Možnost podílet se na digitalizaci a automatizaci údržby a mít vliv na její podobu
Zajímavý benefitní balíček
Podpora relokace

Informace o náboru

1. kolo pohovoru bude probíhat online, osobně se uvidíme až ve 2.kole

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
Praxe v údržbě v průmyslovém prostředí
Zkušenosti s vedením týmu výhodou
Znalost metodologie TPM
Organizační dovednosti, zodpovědnost
Proaktivní přístup a asertivita
Schopnost rychle řešit technické problémy
Odolnost vůči stresu
Ochota pracpvat ve š směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Faurecia je mezinárodní společnost vyrábějící komponenty do automobilů. Faurecia Components Písek - jsme jedním z nejúspěšnějších závodů v Evropě na výrobu autosedadel. V našem závodě v Písku vyrábíme kovové konstrukce autosedadel již od roku 2007. Zaměřujeme se na výrobu autosedadel pro významné automobilové společnosti jako je BMW, Porsche, Porsche Panamera, VW Group, PSA Group a GM Europe. Základní používanou technologií u nás ve výrobě je svařování a to jak klasickou metodou, tak i svařování nejmodernějším způsobem a to metodou laserovou. Možná i to je ten důvod, proč u nás pracují specialisté z různého odvětví. V závodě probíhá také montáž těchto konstrukcí na moderních výrobních linkách a lakování ocelových rámů autosedaček.

V současné době závod zaměstnává více než 500 zaměstnanců v oblasti výroby a administrativy a denně komunikuje se zákazníky i dodavateli z celého světa.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3967409  Megjelentetés dátuma: 14.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/měsíc