Operátor výroby

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
01.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1070 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účelom pracovnej pozície operátora výroby je montáž a kompletizácia výfukových systémov v 3-zmennej prevádzke.

Hlavné úlohy a zodpovednosti tejto pozície:
- montáž a kompletizácia výfukových systémov podľa pokynov priameho nadriadeného
- vykonáva samokontrolu finálneho výrobku - zodpovedá za jeho kvalitu a správnosť
- pri výrobnom procese sa riadi pracovnými postupmi a operatívnymi nariadeniami

- hodinová mzda 5,75 Eur (brutto)
- dochádzkový bonus pri odpracovaní celého časového fondu 55 Eur (brutto) - po skúšobnej dobe 100 Eur (brutto)
- výkonnostný bonus 65Eur (brutto) - po skúšobnej dobe 70 Eur (brutto)
- nočný príplatok 1,20 Eur/ hod (brutto)
- celková mzda s bonusmi cca 1070 Eur brutto bez nadčasov (v závislosti od počtu pracovných dní a typu odpracovanej zmeny - ranná/poobedná/nočná)
- stravné lístky v hodnote 4,00 Eur (s doplatkom zamestnanca 0,65 Eur/lístok)
- semestrálny (polročný) bonus vo výške 50% z priemerného mesačného zárobku
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- možnosť pracovať nadčas
- stabilná práca

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu kontaktujte prosím pani Oľgu Obselkovú, M +421 918 712 212
[email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa nové veci
- ochota pracovať na zmeny
- flexibilita
- samostatnosť

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 3166009  Megjelentetés dátuma: 14.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1070 €