Kvality Inžinier

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
Dohodou
2 200 EUR/mesiaczákladná mzda od 2200€. Výsledná mzda závisí od individuálnej dohody. 13. a 14. plat vyplácaný na základe splnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:

- Denný kontakt so zákazníkom, analýzy častí/áut v závode zákazníka.
- Analýza chýb za použitia 5W2H, ISHIKAWA, 8D metód pri sériových aj warranty reklamáciách
- Práca so zákazníckymi portálmi
- Aktívne používanie a vytváranie FMEA, Control plan, pracovných inštrukcií
- Vykonávanie interných auditov a participácia na externých auditoch
- Organizovanie zákazníckych stretnutí
- Spolupráca na znižovaní nákladov na nekvalitu
- Koordinácia rezidentov kvality a externých sortačných spoločnosti
- Každodenná asistencia pri chybách automobilov v závode zákazníka

- Práca v prostredí stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilné zamestnanie
- Polročné bonusy
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zabezpečené závodné stravovanie
- Zabezpečenie odborných školení

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Uvítame kandidáta, ktorý:

- Komunikuje v ANGLICKOM jazyku na pokročilej komunikatívnej úrovni
- Pôsobil v rámci automobilového priemyslu
- Je odolný voči stresu, má dobré technické myslenie a prezentačné schopnosti
- Je dynamický s rýchlou reaktivitou na požiadavky zákazníka
- Samostatne jedná v kritických situáciách, je spoľahlivý
- Je 100% mobilný

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Bírová
E-mail: poslať životopis
ID: 2953970  Megjelentetés dátuma: 12.3.2024  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac