Operátor/ka logistiky do interného stavu

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou pozície Operátor/ka logistiky je koordinácia materiálu (dodávka materiálu na linku, nakládku hotových výrobkov), s cieľom umožnenia plynulej výroby a dodávky zákazníkovi v požadovanom množstve a kvalite v 4zmennej prevádzke.

Hlavné úlohy a zodpovednosti tejto pozície:
- zodpovedá za 100%-nú sekvenciu a poradie podľa manifestu od zákazníka, zodpovedá za označenie doobjednávky od zákazníka
- zaisťuje zodpovedajúcu starostlivosť o VZV, dennú údržbu a ich skladovanie v hale, denne vykonáva ich rutinnú prehliadku a ich odskúšanie
- vykonáva opáskovanie a označovanie pozícií, skenuje materiál a vychystáva objednávky
- vyskladňuje materiál na základe výrobných objednávok a "pick listov"
- vykonáva presun materiálu na miesto výroby na základe výrobných objednávok a "pick listov"
- zabezpečuje informovanosť v rámci vlastnej zmeny a komunikuje s ostatnými operátormi verbálnou i písomnou formou

Informácie o výberovom konaní

Ubytovanie pre zamestnancov nezabezpečujeme.
Dopravu do/zo zamestnania zabezpečujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- platný preukaz vodiča VZV (trieda I, A, C, D, W1)
- prax v automobilovom priemysle v oddelení logistiky výhodou
- ochota učiť sa nové veci, pracovitosť

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 1934291  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017