Produktový manažér - špecialista pre IT/GSM

FAST PLUS, a.s.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 800 €/mesiac + variabilná zložka mzdy), spolu 800 - 1500 €/mesiac, koncoročné odmeny (v prípade dobrých výsledkov = nenárokovateľná časť mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť ukázať, čo je v Tebe? Láka Ťa byť súčasťou obchodnej firmy, v ktorej budeš mať zodpovednosť za tieto úlohy?
- zostavenie sortimentu na maloobchodných predajniach za jednotlivé značky a produktové kategórie v oblasti IT/GSM
- sledovanie a vyhodnocovanie vybraných parametrov sortimentu na maloobchodných predajniach, najmä obrátku, udržiavanie primeranej ziskovosti vzhľadom na obchodné podmienky s obchodnými partnermi a pod.,
- zabezpečenie dodržiavania stanovených parametrov sortimentu na maloobchodných predajniach a zabezpečenie dostatočnej komunikácie a spätnej väzby smerom na predajne, navrhovanie opatrení na zabezpečenia dodržiavania
- vytváranie cenovej politiky predajní v spolupráci s vedúcimi zamestnancami predajní a nadriadenými pracovníkmi zamestnávateľa,
- zabezpečenie aktualizácie cien tovaru v používaných informačných systémoch zamestnávateľa, vzhľadom na zabezpečenie ziskovosti, konkurencieschopnosti a efektivity nákladov zamestnávateľa,
- vedenie jednaní s obchodnými partnermi za účelom dojednania obchodných podmienok a zastúpenie daných značiek na predajniach v jednotlivých kategóriách,
- zabezpečenie a vykonávanie kontroly skladových zásob maloobchodných predajní najmä vzhľadom na dostupné regálové kapacity a zalistovanie sortimentu,

Zároveň chceš byť flexibilný a zúčastňovať sa podujatí, organizovaných interne, alebo prostredníctvom obchodných partnerov, za účelom zvýšenia, alebo prehĺbenia vedomostí o danom sortimente? Alebo byť na inventúrach prevádzok, zamestnávateľa, v prípade potreby navrhovať takéto kontroly zamestnávateľovi?

Ak áno, daj nám o sebe vedieť.

- notebook a mobil
- príležitostné cestovanie za našimi dodávateľmi a spoznávanie noviniek o čosi skôr, ako ostatní
- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
- stabilná pracovná doba od 08.30 do 17.00, Po - Pia
- pravidelné tímové akcie
- kredit na zľavy do výšky 1000 € na osobu ročne
- vstupné zaškolenie, možnosť kariérneho aj osobného rastu
- pitný režim a káva na pracovisku bezplatne
- finančné príspevky pri životných udalostiach
- zamestnanecké zľavy na pohonné hmoty
- nadštandardné stravné: 4,20€
- ďalšie benefity na osobnom stretnutí :-)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Starostlivo posúdime všetky životopisy, no nie je v našich silách kontaktovať všetkých, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Analytické myslenie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Obchodné cítenie a odolnosť voči stresu
- Samostatnosť
- Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- Odvaha bojovať za firemné farby
- Chuť neustále sa rozvíjať v tejto oblasti

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4002915  Megjelentetés dátuma: 23.11.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac