Všeobecný lekár pre deti a dorast

FARMPOL s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Október 2018, Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500€, Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii detského lekára
• Diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore všeobecné lekárstvo s následnou terapiou a odporučením ďalšieho diagnostického a terapeutického postupu
• Indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia, očkovanie pacientov
• Predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok
• Úzka spolupráca s inými odbornými lekármi
• Zaznamenávanie vyšetrovacieho a terapeutického postupu ako aj výsledkov laboratórnych vyšetrení do zdravotnej dokumentácie pacienta, vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov
• Vykazovanie zdravotných výkonov zmluvným zdravotným poisťovniam

• Nadštandardné finančné ohodnotenie, trvalý pracovný pomer
• Možnosť zdieľania zdravotnej sestry s vedľajšou ambulanciou všeobecného lekára pre dospelých
• Možnosť odborného rastu a vzdelávania
• Perspektívne, stabilné zamestnanie
• Príjemné pracovné prostredie

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú emailovú adresu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Každému vhodnému uchádzačovi odpovieme emailom alebo ho budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem!
V životopise uveďte súhlas so spracovaním Vašich údajov podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo, Pediatria

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

• Príjemné vystupovanie a proklientský prístup
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Počítačové znalosti – medicínsky software, email, internet
• Jazykové znalosti iných jazykov sú výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť FARMPOL s.r.o. je vlastníkom lekární a do jednej z nich (Lekáreň Michala Archanjela v Nitrianskych Hrnčiarovciach) hľadá magistra/u na plný alebo skrátený pracovný úväzok.
ID: 3468180  Megjelentetés dátuma: 11.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2500€, Dohodou