Zodpovedný farmaceut v lekárni

FARMENA s.r.o.

Miesto práce
Horné Orešany
Termín nástupu
01.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej lekárni magistra vydáva lieky a zdravotné pomôcky na lekársky predpis a poukaz, voľnopredajné lieky a doplnkový sortiment lekárne, spracováva lekárske predpisy a poukazy pomocou výpočtovej techniky, kontroluje stavy a uloženie zásob, realizuje objednávky liekov.

Príjemné, moderné a útulné pracovné prostredie.
Krátka pracovná doba, bez lekárenskej pohotovostnej služby mimo otváracích hodín, bez práce cez víkendy a sviatky, ústretovosť v komunikácii s prevádzkovateľom v otázke plánovania dovoleniek a iného voľna.
Dobré platové ohodnotenie.
Dobrá spolupráca s kolegami a zdravá pracovná atmosféra na pracovisku.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás oslovila ponuka práce v našej lekárni,
ozvite sa na nižšie uvedenom telefónnom čísle, prípadne
napíšte na náš e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Počet rokov praxe

5

Základom úspechu pri práci v našej lekárni je dobrá komunikácia a ústretovosť pre našich klientov a pacientov, profesionálny a zodpovedný prístup k pracovným úlohám
a vybudovanie zdravých vzťahov so svojimi kolegami.

Naša lekáreň poskytuje pre svojich klientov a pacientov kvalitnú lekárenskú starostlivosť založenú na profesionálnom prístupe zo strany personálu, ktorý zákazníci ocenia.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3319934  Megjelentetés dátuma: 23.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac