E-Shop Coordinator

FARMASI CENTRAL EUROPE s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce E-shop coordinatora je udržiavanie chodu e-shopu, aktualizácia a revízia jeho obsahu na základe požiadaviek obchodného a marketingového oddelenia. Coordinator pracuje v dvoch systémoch, a to POHODA – skladové hospodárstvo a rozhranie E-shopu. Na oba systémy ponúkame zaškolenie.
1. V systéme skladového hospodárstva je coordinator zodpovedný za vedenie a evidenciu skladových zásob, nahrávanie nových produktov, úpravu produktov, tvorbu setov, a to v spolupráci s obchodným oddelením, reporting manažmentu, správu skladových zásob ako takých.
2. V rozhraní e-shopu je zodpovedný za aktualizáciu ponuky, produktov, nahrávanie bannerov a celkovú správu obsahu e-shopu.
Vedľajšími pracovnými úlohami sú:
• Spracovanie podkladov na colné konanie – import tovaru, zodpovednosť za celý proces prepravy na Slovensko
• Registrácia produktov v EÚ

Práca si vyžaduje zodpovedný prístup, zmysel pre detail, flexibilitu v myslení, organizačné schopnosti a logické myslenie. Väčšina činností je vykonávaná individuálne, je avšak nutné pracovať aj tímovo.
Denne sa pracuje v systéme POHODA, v rozhraní e-shopu, s Outlookom a Excelom. Komunikácia prebieha v slovenskom a anglickom jazyku. Coordinator reportuje riaditeľovi spoločnosti, spolupracuje s obchodným riaditeľom, skladom, ako aj ostatnými oddeleniami spoločnosti.

• aktívne využívanie anglického jazyka
• služobný telefón
• stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške s hodnotou nad rámec zákona
• dynamická práca s možnosťou sebarealizácie

V prípade seriózneho záujmu, prosím, pošlite svoj životopis v anglickom jazyku.
Znalosti v systéme POHODA na pokročilej úrovni sú veľkým plusom, nie sú avšak podmienkou. Na všetky systémy ponúkame zaškolenie.
Veľkým plusom je taktiež ovládanie maďarského či poľského jazyka na komunikatívnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme aktívnu a dynamickú osobu, ktorá je schopná pracovať v medzinárodnom prostredí, má zmysel pre detail, dokáže sa nadchnúť pre nové projekty, ako aj efektívne riešiť operatívne úlohy.
Pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý sa zaujíma o správu e-shopov.

FARMASI produkuje viac ako 2000 druhov výrobkov od dekoratívnej kozmetiky a parfumov, produktov pre starostlivosť o pleť a telo, dentálnu starostlivosť, vlhčené utierky a ekologické čistiace prostriedky pre domácnosť. Všetky výrobky boli vyrobené podľa receptúr Dr. C. Tunu, spĺňajú najvyššie štandardy ochrany zdravia spotrebiteľa, všetky sú certifikované v nezávislých medzinárodných spoločnostiach.
FARMASI vyváža svoje produkty do 123 krajín, dosiahla 365 miliónov spotrebiteľov cez 50000 predajných miest. V súčasnosti sa systémom MLM predávajú produkty FARMASI v 15 krajinách, a predaj a krajiny sa zvyšujú veľmi vysokým tempom. FARMASI nielen drží krok s novými svetovými trendmi, ale vo vlastných vývojových laboratóriach dokáže vyvíjať nové výrobky rýchlejšie ako konkurencia. www.farmasi.sk
ID: 3400423  Megjelentetés dátuma: 10.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100