Asistent mechanizátora v rastlinnej výrobe

FARMA MAJCICHOV, a.s.

Miesto práce
Majcichov
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 300 EUR/mesiac- práca pre stabilnú a rozvíjajúcu sa spoločnosť - príjemný kolektív a profesionálny tím - zaujímavé mzdové ohodnotenie - koncoročné prémie - služobný automobil - služobný NB, mobil - možnosť ubytovania - možnosť vzdelávania, sebarealizácie a odborného rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent mechanizátora, rastlinná výroba.

• výdaj náhradných dielov zo skladu MTZ
• vedenie prevádzkovej dokumentácie, evidencia strojového parku
• objednávanie a nákup náhradných dielov
• spolupodieľanie sa na modernizácii mechanizačných technologických procesov v
rastlinnej výrobe
• Spolupráca s hlavným agronómom a manažérom RV

Stabilná zahraničná spoločnosť s pevným zázemím a vybavená najmodernejšími technológiami, zaoberáme sa chovom viac ako 6000 kusov hovädzieho dobytka.

Informácie o výberovom konaní

Vybraným uchádzačom o pracovnú pozíciu sa ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s programom AgroCont
Znalosť chemických ochranných prostriedkov

Požadované vlastnosti: flexibilita, samostatnosť aj schopnosť pracovať v tíme, precíznosť, komunikatívnosť

Akciová spoločnosť Farma Majcichov, bola založená v roku 1998, patrí k významným producentom surového kravského mlieka, poľnohospodárskych agrokomodít a hovädzieho mäsa .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3865173  Megjelentetés dátuma: 15.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac