Údržbár

EMPARK s.r.o.

Miesto práce
Seredská, Trnava-Modranka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
990 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečovanie drobnej údržby areálu, kosenie a hrabanie trávy, čiastočne maliarske a murárske zručnosti, údržbárske práce, výhodou sú elektrikárske,zámočnícke a vodárske zručnosti, drobné stavebné opravy, všeobecné technické znalosti a schopnosti

práca v stabilnej spoločnosti, možnosť odmien, práca na dennú smenu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

strojnícky preukaz - údržba areálu na JCB, VZV stroji,

Spoločnosť Karavan.sk je moderná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom obytných vozidiel - karavanov . Sme lídrom na trhu pre rozsah ponuky, inovácie s potenciálom ďalšieho rozvoja. Dcérska spoločnosť Camper system buduje státia a kempy pre karavany a dodáva technológie na parkoviská a kempingy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3415103  Megjelentetés dátuma: 8.3.2021  Alapbér (bruttó): 990 EUR/mesiac