Obsluha čerpacej stanice

EMPARK s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ pohyblivá časť mzdy /odmeny za predaje/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov čerpacej stanice, dokladanie tovaru na predajni, starostlivosť o plynulý chod prevádzky, udržiavanie čistoty na prevádzke

Práca v mladom kolektíve, možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, logické myslenie, ochota pracovať, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, lojálnosť

Spoločnosť Karavan.sk je moderná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom obytných vozidiel - karavanov . Sme lídrom na trhu pre rozsah ponuky, inovácie s potenciálom ďalšieho rozvoja. Dcérska spoločnosť Camper system buduje státia a kempy pre karavany a dodáva technológie na parkoviská a kempingy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2424738  Megjelentetés dátuma: 15.12.2023  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac