Montážnik na oddelení kompletáže 1100-1300€ SZČO (práca s vŕtačkou, karbobrúskou)

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladanie jednotlivých častí výrobku (hradenia pre ošípané) do jedného celku za pomoci vŕtačky, uťahovačky, karbobrúsky a.i.

- práca na 1 zmenu
- pracovné činnosti sa neustále menia, často skladáte niečo iné takže jednotvárnosť určite nehrozí
- práca na živnosť, prípadne aj na TPP

Ďakujeme za zaslané životopisy, berte prosím na vedomie, že budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Osobný pohovor bude realizovaný iba s POZVANÝMI uchádzačmi.

- Bližšie informácie sa dozvedia pozvaní uchádzači na osobnom pohovore - telefonicky ani inou formou bližšie informácie neposkytujeme z kapacitných dôvodov --- ĎAKUJEME

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť PODMIENKOU

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3930437  Megjelentetés dátuma: 29.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac