Konštruktér AutoCAD Nitra 800€-1600€ podľa skúseností (na živnosť dohodou)

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 51, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 600 EUR/mesiac800€ podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii AUTOCAD KRESLIČ / KONŠTRUKTÉR budete zodpovedný za:

- vytváranie projektovej dokumentácie v programe AutoCAD 2D podľa zadaných inštrukcií

Pre lepšiu predstavu sme umiestnili zopár výkresov na web, môžete si ich stiahnuť bezplatne na:

Ak sa viete vo výkrese zorientovať a vedeli by ste ho nakresliť, určite nás kontaktujte :)

- práca v super kolektíve
- práca na TPP alebo aj živnosť
- sme ochotní prijať aj menej skúseného člena tímu s ochotou učiť sa

Prosíme všetkých uchádzačov, aby si reagovali na pracovnú pozíciu zaslaním svojho životopisu. Osobne ani telefonicky informácie neposkytujeme. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o prácu v AutoCADe
- záujem o prácu vo výrobnej spoločnosti
- minimálne základné znalosti programu AutoCAD a aktívny záujem o rozvoj vedomostí PODMIENKOU

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3712974  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 600 EUR/mesiac800€ podľa skúseností