Junior konštruktér Nitra 800€-1600€ (SOLID WORKS aj pre absolventov , živnosť dohodou)

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 51, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 800 EUR/mesiac900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii junior konštruktéra budete zodpovedný za:

- vytváranie 3D montážnych zostáv v programe SolidWorks (do jednotlivých 3D zostáv sa vkladajú už existujúce diely a spojovací materiál z našej databázy)

- po vytvorení zostavy sa vytvorí rozložený pohľad ( exploded view )

- nasledne sa urobia rôzne pohľady a kusovníky (BOMy)

Pre lepšiu predstavu sme umiestnili zopár výkresov na web, môžete si ich stiahnuť bezplatne na:

Ak sa viete vo výkrese zorientovať a vedeli by ste ho nakresliť, určite nás kontaktujte :)

- práca v super kolektíve
- práca na TPP alebo aj živnosť
- sme ochotní prijať aj menej skúseného absolventa so záujmom o prácu v SW (a aspoň nejakými základmi)

Prosíme všetkých uchádzačov, aby si reagovali na pracovnú pozíciu zaslaním svojho životopisu. Osobne ani telefonicky informácie neposkytujeme. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o prácu v SolidWorkse
- záujem o prácu vo výrobnej spoločnosti
- základné znalosti programu SolidWorks a aktívny záujem o rozvoj vedomostí PODMIENKOU

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3712970  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 800 EUR/mesiac900