Montér hradení pre ošípané s ubytovaním na živnosť 7€ od nástupu (Slovensko)

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 400 - 1 600 EUR/mesiac7€ na hodinu čiže cca 1400-1600€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii montér budete zodpovedný za:

- montáž hradení pre ošípané na našich slovenských projektoch na základe inštrukcií a technického plánu (aktuálne projekty Senica, Rybany, Bruty, Semerovce)
- rozbaľovanie a prenášanie častí konštrukcií na stavbe
- práca s rôznym náradím (uťahovačka, vŕtačka, brúska, vodováha...)

- práca na našich slovenských projektoch, kde zabezpečíme ubytovanie na naše náklady
- práca na živnosť
- možnosť dlhodobej spolupráce
- neskôr v prípade záujmu možnosť vycestovať aj na naše zahraničné projekty

- PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. TELEFONICKY ANI OSOBNE INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME.
- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Hľadáme pracovitých a manuálne zručných pracovníkov.

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3673032  Megjelentetés dátuma: 16.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 400 - 1 600 EUR/mesiac7€ na hodinu čiže cca 1400-1600€ mesačne