Upratovačka fix 600€ + bonusy do 80€ na TPP alebo 850€ na živnosť

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 51, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 850 EUR/mesiac600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec na tejto pozícii bude zodpovedný za udržiavanie čistoty vo firme, čo zahŕňa najmä: upratovanie kancelárií, wc, šatní pre pracovníkov, vynášanie odpadkov a.i.

- stabilná, dlhodobá práca
- vysoký fixný plat 600€ brutto + 80€ variabilná zložka alebo 850€ na živnosť (vysvetlíme Vám ako to funguje a pomôžeme Vám všetko vybaviť)
- práca na 8 hodín denne od 04:00 prípadne 05:00 alebo 06:00 podľa dohody
- preplácané sviatky a nadčasy

Prosíme uchádzačov, aby si na danú pozíciu reagovali iba písomnou formou a zaslali nám svoj aktualizovaný životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- ochota a schopnosť pracovať samostatne
- pozitívny vzťah k upratovaniu a čistote PODMIENKOU

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3649704  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 - 850 EUR/mesiac600