Nastavovač a obrábač kovov od 4,45€/hod. (práca na 1 zmenu) TPP, možnosť pracovať na živnosť i brigádu

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
550 plus variabilné zložky cca 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti zo strojárskej výroby alebo ste šikovný opravár či kutil, hľadáme práve Vás.

U nás budete vykonávať nasledovné činnosti:
- nastavovanie rôznych strojov podľa skúseností a zručností (vrátane CNC)
- brúsenie, rezanie, vŕtanie a inú prípravu materiálu na zváranie železných konštrukcií
- práca s elektrickým náradím
- čistenie zvarov, montovanie konštrukcií vo výrobe

- výkonnostné prémie podľa zásluhy
- dlhodobá práca aj počas zimy + práca vo vykurovaných priestoroch
- možnosť nadčasov podľa dohody
- práca podľa vlastného výberu iba na rannej zmene od 06:00-14:30 hod
- práca v medzinárodnej výrobnej spoločnosti v Nitre (Štúrova ulica č. 51 - nie priemyselný park)
- možnosť pracovať na TPP aj živnosť (prípadne na pravidelnú výpomoc dohodou)

- PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. TELEFONICKY INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME.
- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou nie však podmienkou
- Znalosť práce s elektrickým náradím, vŕtačky, píly a pod. výhodou
- Technické myslenie

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3220943  Megjelentetés dátuma: 6.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 550 plus variabilné zložky cca 1200