Zvárač CO2 (práca na jednu zmenu, úkolová práca 750-2000€ alebo SZČO 7-12€ / hod. v priemere)

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 51, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodov rozširovania výroby obsadzujeme viacero voľných miest na pozícii ZVÁRAČ CO2, pričom Vašou pracovnou náplňou bude:

- zváranie kovových a nerezových konštrukcií metódou CO2,
- čítanie jednoduchej výkresovej dokumentácie,
- oprava chybných zvarov,
- plnenie úloh pridelených nadriadeným

- výkonnostné prémie podľa zásluhy
- dlhodobá práca aj počas zimy + práca vo vykurovaných priestoroch
- možnosť nadčasov podľa dohody
- možnosť pracovať na TPP, živnosť alebo na občasnú výpomoc dohodou
- možnosť získať alebo si rozšíriť kvalifikáciu (školenie TIG)
- POSKYTUJEME UBYTOVANIE (hradené ubytovanie zamestnávateľom)
- možnosť pre skúsených ale aj menej skúsených zváračov (prípadne šikovných absolventov)
- platové podmienky budú stanovené na základe výsledkov skúšky zo zvárania
- práca v medzinárodnej výrobnej spoločnosti v Nitre (Štúrova ulica - nie priemyselný park)
- práca na rannej zmene od 6:00-14:00 prípadne nadčasy
- PRE ZARADENIE DO TRIEDY JE POTREBNÉ ABSOLVOVAŤ SKÚŠKY ZVÁRANIA V NAŠEJ SPOLOČNOSTI

- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV
- KONTAKTUJTE NÁS VÝHRADNE EMAILOM

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota manuálne pracovať
- chuť do práce
- uprednostňujeme dlhodobejšiu spoluprácu alebo pravidelnú výpomoc

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3204460  Megjelentetés dátuma: 21.5.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac